Yhteystiedot

Toimipisteet

Rovaniemi

Rovaniemen aukioloajat ja yhteystiedot

Kiilopää

Kiilopään aukioloajat ja yhteystiedot

Helsinki

Helsingin aukioloajat ja yhteystiedot

Fiskars

Fiskarsin aukioloajat ja yhteystiedot

 

Yhteydenottolomake

Millä paikkakunnalla haluat lähteä pyöräilemään?

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Ihmiset

Tom Nylund

Myynti – Helsinki&Fiskars
Puhelin / Whatsapp +358 44 7611302
tom@rolloutdoors.com

Johannes Perkkiö

Myynti / Toimitusjohtaja
Puhelin / Whatsapp +358 (0)50 380 7159
johannes@rolloutdoors.com

 

Heikki Stöckell

Reittiasiat & ohjaajakoulutus
Puhelin / Whatsapp +358 (0)50 5563 520
heikki@rolloutdoors.com

 

Kuutti Heikkilä

(Vanhempainvapaalla)
Markkinointi & mediatuotannot
mobile/Whatsapp +358 (0)40 844 6551
kuutti@rolloutdoors.com

 

Raili

Raili Rajala

Kiilopään päällikkö
raili@rolloutdoors.com

 

Lauri Peltola

Rovaniemen päällikkö ja huoltotilan valtias
lauri@rolloutdoors.com

 

Essi Sarpo

Helsingin päällikkö
essi@rolloutdoors.com

 

Juuso Hartikainen

Fiskarsin päällikkö
juuso@rolloutdoors.com

 

Vipuvoimaa EU:lta merkki.
Euroopan aluekehitysrahasto.